Urodziny

1. Z czego składa się pakiet urodzinowy?

W podstawowej wersji pakietu zapewniamy państwu:

  • salę urodzinową na cały czas trwania imprezy
  • godzinę opieki animatora dla całej grupy
  • przygotowanie sali tzn. talerzyki, kubeczki, widelczyki
  • wodę z owocami i miętą bez limitu
  • skarpetki dla wszystkich uczestników
  • zaproszenia urodzinowe
2. Jak wyglądają urodziny?
Pierwsze pół godziny grupa spędza w Sali urodzinowej, jest to czas na przygotowanie się do zabawy, przyjście wszystkich gości, rozdanie prezentów i dopełnienie wszystkich formalności. Następnie grupa udaję się na park z animatorem, który zajmuje się całą grupą przez godzinę. Po zabawie dzieci udają się do Sali na tort i mają czas na podzielenie się emocjami i „ochłonięcie”.

W wersji 3 godzinnej imprezy po godzinie zabawy z animatorem dzieci mają kolejną godzinę na zabawę samemu na trampolinach lub skorzystanie z parku linowego.

3. Jakie obowiązują formalności przy organizowaniu takiej imprezy? Czy każdy rodzic musi przynosić oświadczenie za dziecko?

Organizatorzy imprezy wypełniają oświadczenie zbiorcze tym samym biorą odpowiedzialność za wszystkich gości. W takiej sytuacji nie jest wymagane oświadczenie od każdego opiekuna.

4. Do kiedy mogę zrezygnować z organizacji urodzin?

Z organizacji urodzin można zrezygnować na 72 godziny przed imprezą, w momencie rezygnacji wpłacany depozyt nie jest zwracany. Dokonaną rezerwację zawsze możemy przenieść na inny termin, lecz nie później niż 72 godziny przed zaplanowaną imprezą.

5. Do kiedy trzeba podjąć decyzję o zamówieniu dodatkowych przekąsek?

Zamówienia na catering oraz ciasta zbierane są do środy do godziny 12:00 przed planowaną imprezą. Zamówienie złożone w późniejszym terminie może nie zostać zrealizowane.

6. Czy można zarezerwować stoliki na antresoli dla rodziców?

Oczywiście istnieje taka możliwość natomiast jest to kwota 10 zł od osoby do wydania na bistro. Jeżeli dana kwota nie zostanie wydana należy uregulować rachunek w wysokości kwoty rezerwacji. Przykładowo jest rezerwacja na 5 osób, jeżeli rachunek wyniesie minimum 50 zł to nie jest naliczana dodatkowa opłata, w momencie kiedy ta kwota nie zostanie uzyskana należy wnieść opłatę równą liczbie rezerwowanych miejsc.

7. Czy karta dużej rodziny jest honorowana przy imprezach urodzinowych?
Niestety, karta dużej rodziny nie zmniejsza kosztów imprezy urodzinowej. Karta upoważnia do 20 % rabatu na pojedyncze wejścia na park, przy zakupie na miejscu. W momencie płatności internetowej nie ma możliwości uzyskania rabatu.

Nasze Parki

Łódź

al. Politechniki 1
93-590 Łódź
Otwarte:
Codziennie: 10:00 - 21:00

Warszawa

al. Bohaterów Września 12
02-389 Warszawa
Otwarte:
Pon - Pt: 10:00 - 22:00
Weekend: 10:00 - 21:00

Częstochowa

Wkrótce!

[Sassy_Social_Share]