Urodziny

IMPREZA URODZINOWA | 2h

Do 6 osób (+55 zł za dod. os.)
2h
400
Wejście na:

PARK TRAMPOLIN
TOR NINJA
ŚCIANKA WSPINACZKOWA
PARK LINOWY
HAPPY CLIMB
SALA IMPREZOWA

IMPREZA URODZINOWA | 3h

Do 6 osób (+75 zł za dod. os.)
3h
600
Wejście na:

PARK TRAMPOLIN
TOR NINJA
ŚCIANKA WSPINACZKOWA
PARK LINOWY
HAPPY CLIMB
SALA IMPREZOWA

W podstawowej wersji pakietu zapewniamy państwu:

  • salę urodzinową na cały czas trwania imprezy
  • godzinę opieki animatora dla całej grupy
  • przygotowanie sali tzn. talerzyki, kubeczki, widelczyki
  • wodę z owocami i miętą bez limitu
  • zaproszenia urodzinowe
– Pierwsze 10 minut zbiórka w salce, sprawdzenie obecności, podpisanie oświadczenia, na koniec odprawa. Po czym grupa udaje się do parku na 90/150 min w zależności od pakietu. W pierwszej godzinie zapewniamy animatora (kolejne 30, 60, 90 min można dokupić na recepcji do pakietu), po tym czasie grupa ma free time zabawy w parku. Po upływie 90/150 min grupa udaje się do salki na 20 min aby ochłonąć, rozdać prezenty, zdmuchnąć świeczki itp. Prosimy uszanować nasz harmonogram i pilnować ram czasowych.

Organizatorzy imprezy wypełniają oświadczenie zbiorcze tym samym biorą odpowiedzialność za wszystkich gości. W takiej sytuacji nie jest wymagane oświadczenie od każdego opiekuna.

Z organizacji urodzin można zrezygnować lub przenieść ją na inny termin na 7 dni przed imprezą. W przypadku późniejszej rezygnacji nie będzie zwrócona uiszczona zaliczka

Zamówienia na catering oraz ciasta zbierane są do środy do godziny 12:00 przed planowaną imprezą. Zamówienie złożone w późniejszym terminie może nie zostać zrealizowane.

Nie ma takiej możliwości.

Karta dużej rodziny nie zmniejsza kosztów imprezy urodzinowej. Karta upoważnia do 20 % rabatu na pojedyncze wejścia na park, przy zakupie na miejscu. W momencie płatności internetowej nie ma możliwości uzyskania rabatu.
Zalecamy zaopatrzyć się w skarpetki antypoślizgowe przystosowane do skoków na trampolinie.