Kochani! Kolejną atrakcją w naszym Parku Trampolin jest 3D VR – Gaming od najlepszego producenta w świecie 3D VR-Gamingu firmy HOLOGATE

Oszałamiające wrażenia 3D VR tylko w Stacja Grawitacja!
Z Nami przeżyjesz niesamowitą przygodę do świata wirtualnej rzeczywistości!
Centra rozrywki na całym świecie konkurują z opcjami rozrywki w domu i poszukują wysokiej jakości doświadczeń, dzięki którym WY – nasi drodzy klienci, wstajecie z kanapy i odwiedzacie obiekty rozrywkowe. Stacja Grawitacja zapewnia niezrównaną, wciągającą atrakcję poza domem, która miażdży rozrywkę w domu i daję Nam przewagę nad konkurencją. Wspólnie twórzmy niesamowite wspomnienia, których nigdy nie zapomnicie.

Od Grudnia 2021 będziecie mogli zagrać w naszym Parku w unikalne gry w technologii 3D VR – Gaming. Jest  to doświadczenie na miarę XXI wieku! Zapewniamy was! Będziecie pragnąć tego więcej i więcej! Nie jest to kolejna zabawka z Polskiego wybrzeża w stylu „jajek 9D”, które powodują okropne doświadczenia!

Granie w GRY 3D VR w naszym parku dadzą Wam znakomite doświadczenia, żadne salony VR gamingu nie dadzą wam nic zbliżonego w takiej jakości.

Wskocz do nas i przekonaj się, iż nic lepszego w tej technologii nie ZNAJDZIESZ nigdzie na rynku! U nas poczujesz się jak salonie 3D VR,  a nawet lepiej! Serdecznie Zapraszamy!

(wirtualna rzeczywistość warszawa)