Urodziny – Informacje Organizacyjne

Rezerwacji przyjęcia urodzinowego można dokonać w recepcji parku lub panelu rezerwacji na stronie internetowej stacjagrawitacja.pl/. Przy wyborze pakietu urodzinowego należy wskazać datę i godzinę rozpoczęcia imprezy, podać imię i nazwisko solenizanta/solenizantów, liczbę osób oraz podstawowe dane kontaktowe, a także należy opłacić zaliczkę. Na kilka dni przed urodzinami pracownik parku kontaktuje się z Organizatorem przyjęcia w celu potwierdzenia, wtedy też można zmodyfikować liczbę gości. W recepcji parku odebrać można zaproszenia dla gości. Niestety nie posiadamy ich w farmie elektronicznej.

 • W cenie pakietu wliczone są:
  – sala urodzinowa na cały czas trwania imprezy,
  – opieka animatora (pierwsza godzina),
  – wejścia do całego parku,
  – zaproszenia urodzinowe,
  – przygotowanie sali: stoliki, krzesełka; jednorazowe nakrycia dla podanej liczby uczestników: talerze, kubki, serwetki, sztućce,
  – dekoracje,
  – wodę niegazowaną z cytryną i miętą bez limitu,
  – mini poczęstunek, m.in: paluszki, prażynki, chipsy, wafle ryżowe, żelki.
 • Urodziny organizowane są w jednej z 5 sal urodzinowych, które znajdują się na parterze naszego parku. Bezpośrednio z salki można przedostać się na atrakcje. Sale ozdabiają urodzinowe dekoracje takie jak: girlandy oraz balony. Można przynieść dodatkowe dekoracje, natomiast prosimy o niewnoszenie piniat, konfetti, rac oraz innych elementów, które mogłyby uszkodzić salę. Sala dostępna jest od godziny rozpoczęcia urodzin przez cały czas ich trwania.
 • Na początku imprezy urodzinowej grupa kierowana jest do sali z recepcji parku. Pierwsze 10 minut poświęcone jest na zapoznanie się z animatorem, przedstawienie zasad panujących na parku, wypełnienie oświadczenia grupowego oraz rozdanie opasek i skarpetek antypoślizgowych. Następnie grupa urodzinowa przenosi się z animatorem na atrakcje. Podczas godziny animacji zostaje przeprowadzona rozgrzewka, gry, zabawy i konkursy. Kolejno dzieci mają czas wolny dla siebie. W pakiecie dwugodzinnym jest to 30 minut, natomiast w pakiecie trzygodzinnym dzieci mają 90 minut swobodnej zabawy. Cały czas na parku znajdują się trenerzy i załoganci, którzy dbają o bezpieczeństwo. Istnieje również możliwość przedłużenia zabawy z animatorem. W recepcji parku należy opłacić 80 zł za dodatkowe 30 minut lub 140 zł za całą godzinę.
 • Po zakończeniu zabaw dzieci zbierane są na ostatnie 20 minut do sali urodzinowej. Czas ten przeznaczony jest na rozpakowanie prezentów, życzenia oraz podanie tortu. Nie posiadamy w ofercie tortów urodzinowych, można zorganizować go we własnym zakresie i przechować w lodówce znajdującej się na recepcji. Następnie animator przyniesie go do sali.
  Poza podstawowym poczęstunkiem oferowanym w cenie pakietu do sali bezpłatnie można wnieść własne jedzenie oraz napoje.
 • Zaproszeni rodzice mogą poczekać na dzieci w bistro, które znajduje się na antresoli. W przypadku dzieci w wieku 3-6 lat, rodzice mogą bezpłatnie dołączyć do dzieci na atrakcje kiedy mają czas wolny, muszą jednak zaopatrzyć się w skarpetki antypoślizgowe. Uczestnicy urodzin powinni posiadać strój sportowy, skarpetki antypoślizgowe na trampoliny oraz buty na park linowy i ściankę wspinaczkową.
 • W bistro można otworzyć rachunek na dane Organizatora, aby zaproszeni goście lub rodzice mogli składać zamówienia, za które zapłaci Organizator. Bistro za okazaniam specjalnego bonu (który otrzymasz w recepcji) udostępnia noże do pokrojenia tortów. Za nieoddanie bonu naliczamy koszt dodatkowy w wysokości 50zł.
 • Po zakończeniu urodzin należy udać się do recepcji w celu rozliczenia końcowego imprezy. Następuje ono na podstawie liczby osób, która pojawiła się na przyjęciu. Nie rozliczamy urodzin wcześniej. Solenizant nie jest uwzględniany w rozliczeniu, bawi się bezpłatnie. Płatności można dokonać kartą lub gotówką.
 • W dniu imprezy Organizatorzy imprezy zobowiązani są do wypełnienia zbiorczego oświadczenia dla uczestników urodzin i tym samym biorą odpowiedzialność za wszystkich gości. W takiej sytuacji nie jest wymagane oświadczenie od każdego opiekuna.
 • Z organizacji przyjęcia można zrezygnować na 7 dni przed jego rozpoczęciem. W przypadku późniejszej rezygnacji nie będzie zwrócona opłacona zaliczka. Istnieje też możliwość zmiany terminu rezerwacji urodzinowej, aby tego dokonać prosimy o kontakt. Wszelkie zmiany, pytania oraz dodatkowe informacje można kierować pod numerem telefonu 726 130 130 lub pod mail: urodziny@stacjagrawitacja.pl

Pozdrawiamy,
Zespół Stacja Grawitacja