Pytania i odpowiedzi

Do parku zapraszamy od 3 roku życia.
Dziecko 3-6 lat wchodzi OBOWIĄZKOWO z opiekunem! Dziecko płaci, opiekun wchodzi za freeko, jedynie musi posiadać (zakupić) skarpetki antypoślizgowe.

Oczywiście! Jest to nasz flagowy produkt – Najlepsze Urodziny w Mieście. –>>Szczegóły znajdziesz pod tym linkiem<<–

Rezerwacja jest zalecana! natomiast jeżeli chcesz mieć pewność wejścia na daną godzinę – możesz jej dokonać. Pamiętaj, że robimy to tylko i wyłącznie przez zakładkę REZERWUJ

Najlepiej ubrać się w wygodny strój sportowy. Na Park Trampolin należy mieć skarpetki antypoślizgowe lub baletki gimnastyczne, a na Park Linowy należy zabrać sportowe obuwie na zmianę. Jeżeli zamierzacie się wspinać na ściankach wspinaczkowych zalecamy również zabrać buty sportowe/wspinaczkowe

Z dzieckiem w wieku 3-6 lat opiekun musi być na trampolinach wyposażony w skarpetki antypoślizgowe. Koszt wejścia opiekuna to koszt zakupu skarpetek antypoślizgowych czyli 8 zł. Z dzieckiem w wieku 7-13 lat opiekun musi być na terenie obiektu, natomiast nie musi wchodzić na trampoliny. Dzieci powyżej 13 lat mogą przyjść same, tylko przy pierwszej wizycie muszą mieć zgodę od rodziców/opiekuna prawnego, którą możecie wypełnić tutaj –>>WYPEŁNIJ OŚWIADCZENIE<<–

W naszym unikalnym parku trampolin wszystkie atrakcje są w cenie wejściówki. Jedynie Granie VR Hologate wymaga dodatkowego opłacenia (Dostępne od grudnia 2021)

Wejście na Park Trampolin i na Park Linowy  i inne atrakcje jest o każdej pełnej godzinie (Wyjątek stanowi bilet OPEN na cały dzień).  Jeżeli chodzi o wejście na ścianę wspinaczkową, jest ono nielimitowane czasowo, dlatego od Ciebie zależy, o której rozpoczniesz zabawę.

Tak, przy pierwszej wizycie każda osoba korzystająca z Parku musi wypełnić oświadczenie. Jeżeli osoba jest niepełnoletnia, to takie oświadczenie wypełnia opiekun prawny. Oświadczenie można wypełnić zdalnie –>>KLIKNIJ W LINK<<– lub na miejscu na tablecie. Jeżeli masz powyżej 13 lat i masz wypełnione oświadczenie, możesz przyjść samodzielnie.

Proponujemy przybyć około 20-30 min przed rozpoczęciem pełnej godziny, aby mieć czas na przebranie się oraz zakup biletów. Czas liczony jest od pełnej godziny, tym samym spóźnienie nie powoduje wydłużenia czasu zabawy w naszym Parku.

Oczywiście, każda szatnia jest wyposażona w prysznice. Są barzo czyste, jeżeli uznasz że jest inaczej to daj nam znać. Szczególnie dbamy o czystość na terenie parku.

Jak najbardziej, w parku na antresoli znajduje się STACJA CAFFE, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Pamiętaj że na terenie parku jest całkowity zakaz spożywania własnych posiłków.

Prosimy o spokój. Po przybyciu na miejsce należy udać się do recepcji. Rezerwacje są realizowane na podstawie imienia, nazwiska lub numeru telefonu osoby zamawiającej.

Tak! Karta Dużej Rodziny upoważnia do 20% zniżki na wejścia indywidualne. Promocja nie łączy się z innymi rabatami!

Tak! Posiadamy specjalne zaproszenia na eleganckim papierze, które są dostępne wyłącznie w naszej recepcji. Zaproszenia są w cenie wejść indywidualnych z dwumiesięczną datą ważności od momentu zakupu ? Idealne na prezent dla bliskiej osoby!

Oczywiście jest to nasz podstawowy produkt, jeżeli chcesz przyjechać do nas grupą zorganizowaną skontaktuj się z naszym opiekunem klienta instytucjonalnego –>>TU ZNAJDZIESZ LINK<<–

Rezerwacja indywidualna – zadzwoń na recepcję 24h przed przyjściem i nasza ekipa pomoże ci tego dokonać, lub wyślij nam maila na warszawa@stacjagrawitacja.pl
Rezerwacja Urodzin – zadzwoń na recepcję na 72h przed przyjściem i nasza ekipa pomoże ci tego dokonać, lub wyślij nam maila na urodziny@stacjagrawitacja.pl