Pytania i odpowiedzi

Do parku zapraszamy od 3 roku życia.
Dziecko 3-6 lat wchodzi OBOWIĄZKOWO z opiekunem! Dziecko płaci, opiekun wchodzi za freeko, jedynie musi posiadać (zakupić) skarpetki antypoślizgowe.

Oczywiście! Jest to nasz flagowy produkt – Najlepsze Urodziny w Mieście. –>>Szczegóły znajdziesz pod tym linkiem<<–

Rezerwacja jest zalecana! natomiast jeżeli chcesz mieć pewność wejścia na daną godzinę – możesz jej dokonać. Pamiętaj, że robimy to tylko i wyłącznie przez zakładkę REZERWUJ

Najlepiej ubrać się w wygodny strój sportowy. Na Park Trampolin należy mieć skarpetki antypoślizgowe lub baletki gimnastyczne, a na Park Linowy należy zabrać sportowe obuwie na zmianę. Jeżeli zamierzacie się wspinać na ściankach wspinaczkowych zalecamy również zabrać buty sportowe/wspinaczkowe

Z dzieckiem w wieku 3-6 lat opiekun musi być na trampolinach wyposażony w skarpetki antypoślizgowe. Koszt wejścia opiekuna to koszt zakupu skarpetek antypoślizgowych. Z dzieckiem w wieku 7-13 lat opiekun musi być na terenie obiektu, natomiast nie musi wchodzić na trampoliny. Dzieci powyżej 13 lat mogą przyjść same, tylko przy pierwszej wizycie muszą mieć zgodę od rodziców/opiekuna prawnego, którą możecie wypełnić tutaj –>>WYPEŁNIJ OŚWIADCZENIE<<–

W naszym unikalnym parku trampolin wszystkie atrakcje są w cenie wejściówki. Jedynie Granie VR Hologate wymaga dodatkowego opłacenia (Dostępne od grudnia 2021)

Wejście na Park Trampolin i na Park Linowy  i inne atrakcje jest o każdej pełnej godzinie (Wyjątek stanowi bilet OPEN na cały dzień).  Jeżeli chodzi o wejście na ścianę wspinaczkową, jest ono nielimitowane czasowo, dlatego od Ciebie zależy, o której rozpoczniesz zabawę.

Tak, przy pierwszej wizycie każda osoba korzystająca z Parku musi wypełnić oświadczenie. Jeżeli osoba jest niepełnoletnia, to takie oświadczenie wypełnia opiekun prawny. Oświadczenie można wypełnić zdalnie –>>KLIKNIJ W LINK<<– lub na miejscu na tablecie. Jeżeli masz powyżej 13 lat i masz wypełnione oświadczenie, możesz przyjść samodzielnie.

Proponujemy przybyć około 20-30 min przed rozpoczęciem pełnej godziny, aby mieć czas na przebranie się oraz zakup biletów. Czas liczony jest od pełnej godziny, tym samym spóźnienie nie powoduje wydłużenia czasu zabawy w naszym Parku.

Oczywiście, każda szatnia jest wyposażona w prysznice. Są barzo czyste, jeżeli uznasz że jest inaczej to daj nam znać. Szczególnie dbamy o czystość na terenie parku.

Jak najbardziej, w parku na antresoli znajduje się STACJA CAFFE, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Pamiętaj że na terenie parku jest całkowity zakaz spożywania własnych posiłków.

Prosimy o spokój. Po przybyciu na miejsce należy udać się do recepcji. Rezerwacje są realizowane na podstawie imienia, nazwiska lub numeru telefonu osoby zamawiającej.

Tak! Karta Dużej Rodziny upoważnia do zniżki na wejścia indywidualne. Promocja nie łączy się z innymi rabatami!

Tak! Posiadamy specjalne zaproszenia na eleganckim papierze, które są dostępne wyłącznie w naszej recepcji. Zaproszenia są w cenie wejść indywidualnych z dwumiesięczną datą ważności od momentu zakupu ? Idealne na prezent dla bliskiej osoby!

Oczywiście jest to nasz podstawowy produkt, jeżeli chcesz przyjechać do nas grupą zorganizowaną skontaktuj się z naszym opiekunem klienta instytucjonalnego –>>TU ZNAJDZIESZ LINK<<–

Rezerwacja indywidualna – zadzwoń na recepcję 24h przed przyjściem i nasza ekipa pomoże ci tego dokonać, lub wyślij nam maila na warszawa@stacjagrawitacja.pl
Rezerwacja Urodzin – zadzwoń na recepcję na 72h przed przyjściem i nasza ekipa pomoże ci tego dokonać, lub wyślij nam maila na urodziny@stacjagrawitacja.pl