Pytania i Odpowiedzi

1. Jak u Państwa wygląda rezerwacja miejsc i czy jest ona konieczna?

Rezerwacja nie jest konieczna, natomiast jeżeli chcesz mieć pewność wejścia na daną godzinę – możesz jej dokonać. Pamiętaj, że robimy to tylko i wyłącznie przez zakładkę REZERWUJ

2. Jak należy się ubrać?

Najlepiej ubrać się w wygodny strój sportowy. Na Park Trampolin należy mieć skarpetki antypoślizgowe (najlepiej nasze) lub baletki gimnastyczne, a na Park Linowy należy zabrać sportowe obuwie na zmianę.

3. Czy muszę być na parku podczas zabawy mojego dziecka?
Z dzieckiem w wieku 3-6 lat opiekun musi być na trampolinach wyposażony w skarpetki antypoślizgowe. Koszt wejścia opiekuna to koszt zakupu skarpetek antypoślizgowych czyli 5 zł. Z dzieckiem w wieku 6-10 lat opiekun musi być na terenie obiektu, natomiast nie musi wchodzić na trampoliny. Dzieci powyżej 10 lat mogą przyjść same, tylko przy pierwszej wizycie muszą mieć zgodę od rodziców/opiekuna prawnego.
4. Czy wejścia są o dowolnej godzinie?
Wejście na Park Trampolin i na Park Linowy jest o każdej pełnej godzinie. Jeżeli chodzi o wejście na ścianę wspinaczkową, jest ono nielimitowane czasowo, dlatego od Ciebie zależy, o której rozpoczniesz zabawę.
5. Czy muszę wypełniać na miejscu oświadczenie?
Tak, przy pierwszej wizycie każda osoba korzystająca z Parku musi wypełnić oświadczenie. Jeżeli osoba jest niepełnoletnia, to takie oświadczenie wypełnia opiekun prawny. Oświadczenie można wypełnić tylko i wyłącznie w Parku.
6. Czy trzeba być wcześniej?

Proponujemy przybyć około 20 min przed rozpoczęciem pełnej godziny, aby mieć czas na przebranie się oraz zakup biletów. Czas liczony jest od pełnej godziny, tym samym spóźnienie nie powoduje wydłużenia czasu zabawy w naszym Parku.

7. Czy są prysznice?
Oczywiście, każda szatnia jest wyposażona w prysznice.
8. Czy można u Was coś zjeść?
Jak najbardziej, w parku znajduje się Bistro, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.
9. Czy można zarezerwować stolik na bistro?
Oczywiście możemy dokonać takiej rezerwacji, natomiast jest to koszt 10zł/os. do wykorzystania w naszym Bistro.
10. Nie dostałem potwierdzenia rezerwacji, co wtedy?
Prosimy o spokój. Po przybyciu na miejsce należy udać się do recepcji. Rezerwacje są realizowane na podstawie imienia i nazwiska osoby zamawiającej.

Nasze Parki

Łódź

al. Politechniki 1
CH Sukcesja
93-590 Łódź
Otwarte:
Codziennie: 10:00 - 21:00

Warszawa

al. Bohaterów Września 12
02-389 Warszawa
Otwarte:
Pon - Pt: 10:00 - 22:00
Weekend: 10:00 - 21:00

Częstochowa

ul. Bór 164
42-202 Częstochowa
Otwarte:
Pon-Czw: 9:00 - 20:00
Pt-Ndz: 10:00 - 21:00

Członkostwo