Park Trampolin

Największa atrakcja Stacja Grawitacja Warszawa – Park Trampolin rozlokowany na 1300m2. Składa się ze strefy trampolin, ścieżek gimnastycznych, ogromnego AirBag’a o wielkości 90m2, trampoliny zeskokowe oraz naszą niesamowitą wielopoziomową platformę.

Do tego ogromny zbijak, strefa trampolin z koszami do Dunkowania, jedyne na świecie komercyjne boisko do kosza z trampolinami, strefa gimnastyczna PRO oraz ulubiona atrakcja dużych i małych – tor przeszkód NINJA. Wszystko to pozwoli  Ci szaleć i doskonalić swoje umiejętności pod czujnym okiem naszej Załogi.

Strefa Gimnastyczna Pro

Strefa gimnastyczna to duży airfloor od AirGym (10m x 12m), a także materace gimnastyczne o różnej grubości, dwie olimpijskie trampoliny Eurotramp Ultimate, Akrobatyka powietrzna na szarfach, 6 metrowa lina oraz drabinki gimnastyczne.

Nad Airfloor’em znajduje się zawieszona lonża, która ułatwi Tobie naukę trudniejszych elementów pod czujnym okiem naszych znakomitych trenerów

Strefa Lotów

Podstawą strefy jest AirBag o wielkości 90m2, wokół niego znajdziesz trampoliny zeskokowe oraz naszą niesamowitą wielopoziomową platformę – poczuj na niej dreszczyk adrenaliny.

Rzuć wyzwanie swoim znajomym na naszym GLADIATORZE, sprawdź kto ma lepszą koordynacje i będzie szybszy!

Strefa Basket

Strefa Basket składa się z dwóch sąsiadujących ze sobą stref: strefy wsadów oraz boiska do kosza (wyposażonego w trampoliny). Na pierwszej możecie poćwiczyć efektowne triki i wsady, a na tej drugiej wykorzystać je w praktyce odgrywając mecz.

Idealnie sprawdzi się jako pole treningowe do koszykówki lub rekreacyjne pole ćwiczeń pod efektowne wsady do kosza!

Strefa Zbijaka

Zagraj z nami w legendarnego zbijaka! Jeśli pamiętasz rywalizację w tzw. dwa ognie, to tutaj będziesz mieć okazję spróbować swoich sił w bardziej nowoczesnym wydaniu!

Pamiętaj, że wchodzimy zawsze o pełnych godzinach!

To dla poprawienia Twojego komfortu i bezpieczeństwa.

Wymagane są nasze skarpetki antypoślizgowe!

Nasze skarpetki antypoślizgowe przede wszystkim ze względu na swoją budowę poprawiają bezpieczeństwo oraz przyczepność podczas skakania. Dodatkowo nie brudzą one naszych trampolin dzięki czemu możemy utrzymywać sprzęt w dobrym stanie technicznym.

Pamiętaj o rozgrzewce!

Nie prowadzimy rozgrzewki dla naszych Klientów, natomiast zawsze możesz ją przeprowadzić we własnym zakresie.

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy dla Ciebie!

Osoby w pomarańczowych koszulkach lub niebieskich bluzach to nasi pracownicy! Pamiętaj, że chętnie pomogą Ci w każdej sprawie jak również doradzą przy wykonywaniu akrobacji.

Nasze Parki

Park Trampolin Łódź

al. Politechniki 1
CH Sukcesja
93-590 Łódź
(w. łódzkie)
Otwarte:
Codziennie: 10:00 - 21:00
+48 726 139 666

Park Trampolin Warszawa

al. Bohaterów Września 12
02-389 Warszawa
(woj. mazowieckie)
Otwarte:
Pn - Pt 10:00 - 22:00
Weekend 10:00 - 21:00
+48 726 130 666

Park Trampolin Częstochowa

ul. Bór 164
42-202 Częstochowa
(woj. śląskie)
Otwarte:
Pon-Czw: 9:00 - 20:00
Pt-Sb: 10:00 - 21:00
Niedziela: 10:00 - 20:00
+48 726 136 666

Członkostwo