Płatność jest jednorazowa!

Oznacza to, że kupując bilet możesz na naszej ściance spędzić tyle czasu, ile potrzebujesz. Wychodzimy z założenia, że nie będziemy Cię ograniczać – zalecamy również krótkie przerwy między pokonywaniem kolejnych dróg. Zawsze możesz skorzystać z dodatkowego szkolenia naszych instruktorów.

Na miejscu można wypożyczyć sprzęt!

Na miejscu dysponujemy pełnym asortymentem sprzętu do wypożyczenia takim jak: uprzęże, buty wspinaczkowe, liny, woreczki z magnezją oraz przyrządy do asekuracji.

Zapoznaj się z Regulaminem Ścianki Wspinaczkowej!

Wspinanie się u nas jest bardzo bezpieczne, lecz wchodząc na nasz obiekt akceptujesz jego regulamin. Warto się zapoznać z zasadami korzystania ze Ścianki Wspinaczkowej, które widnieją nad stanowiskiem naszej obsługi. Pamiętaj, że dzieci poniżej 10 roku życia mogą korzystać ze Ścianki tylko i wyłącznie pod opieką rodzica lub na zajęciach z Instruktorem.

Czy są prowadzone Zajęcia na Ściance Wspinaczkowej?

Jak najbardziej! Skorzystaj z zakładki „ZAJĘCIA NA ŚCIANCE WSPINACZKOWEJ” aby znaleźć dla siebie odpowiednie Zajęcia. Skontaktuj się z instruktorem i wskakuj do nas na wspinanie!

Zaproś przyjaciół ze sobą!

Nasza ścianka oferuje ponad 100 dróg w skali francuskiej. Posiadamy również 7 stanowisk z autoasekuracją, które pozwolą od razu rozpocząć zabawę. Jeśli zdecydujesz się wspinać z partnerem – a nigdy wcześniej nie asekurowaleś/łaś pamiętaj, że przed pierwszą próbą należy przejść obowiązkowe szkolenie z asekuracji. Spokojnie, trwa ono niecałe 40 min a kosztuje zaledwie 50 zł/os.