O nas

Stacja Grawitacja Warszawa Mazowsze – jedyne takie miejsce na Mazowszu, gdzie się #oderwiesz od codzienności!

Jesteśmy unikalnym Parkiem Trampolin, który uzupełniliśmy o dodatkowe atrakcje takie jak: całoroczny Park Linowy, boisko do Koszykówki z Trampolinami, Tor Przeszkód Ninja, Ścianki Wspinaczkowe dla dużych i małych, Poduszka z wieżami do skoków, Salę Gimnastyczną z ścieżką gimnastyczną oraz Antresolą z kącikiem Bistro.

Nasz Park Trampolin składa się z 1 300m2 trampolin, na których możecie trenować ewolucje, swoje umiejętności, poprawiać motorykę swojego ciała oraz nauczyć się wielu nowych elementów. Cała przestrzeń mieści się na 2 000m2 + 1 000 m2 pomieszczeń urodzinowych oraz naszego wielkiego Bistro, z którego możecie podziwiać nasz Park!

Park Trampolin Stacja Grawitacja Warszawa Mazowsze doskonale sprawdza się jako miejsce do organizacji urodzin bez względu na wiek. Nasze mury widziały już takie imprezy jak wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie a nawet zaręczyny.

W Parku Trampolin Stacja Grawitacja Warszawa na Mazowszu – możecie zorganizować również najlepszą, niezapomnianą imprezę firmową!

Zorganizuj Wycieczkę szkolną dla swojej klasy! Agencje turystyczne organizujące wyjazdy grupowe dla szkół regularnie korzystają z naszych usług. Stacja Grawitacja to miejsce sportu, rozrywki i rekreacji dla wszystkich. Szkoły chętnie angażują się we współpracę. Coraz więcej szkół ufa naszej marce a wspomniane lekcje WF cieszą się ogromną popularnością.

Park Trampolin Stacja Grawitacja Warszawa posiada jako pierwszy Park Rozrywki w Polsce interaktywne trampolinami z grami komputerowymi! Połącz aktywność sportową i przenieś się w czasie rzeczywistym do gry komputerowej pokonując kolejne poziomy i zdobywając najlepszy wynik!