SKACZ U NAS ROK ZA DARMO!!!

9 lutego 2023

Kochani! Ciągle dajemy wam więcej i dlatego tylko u nas macie program SKACZ U NAS ROK ZA DARMO!

Na czym to polega? Kupując karnet programu RZD na recepcji bądź na bookingu (–>kup teraz<–) od dnia zakupu skaczesz 1 ROK każdego dnia 2 godziny!

Koszt udziału w Programie to tylko 600zł na ROK! Czyli 50PLN miesięcznie!!! Zachęcamy do udziału w Programie!

Możesz również przystąpić do programu na naszej recepcji i kupować 2 godzinne bilety, od dnia zgłoszenia się do programu RZD masz 1 ROK w ciągu którego uczestniczysz w Programie . Po zakupie dziesiątego wejścia, do końca ważności udziału w PROGRAMIE możesz przychodzić każdego dnia na 2 godziny dziennie.

Program obowiązuje na wejścia do Całego obiektu i korzystania z następujących atrakcji:
PARK TRAMPOLIN, TOR NINJA, GLADIATOR, PARK LINOWY, HAPPY CLIMB, KOSZYKÓWKA,
SIATKÓWKA, GRY INTERAKTYWNE: VALO ARENA, VALO JUMP, VALO CLIMB
AKRO STREFA, QUAD TRAMP, WSADY DUNK
UWAGA: Ścianka Wspinaczkowa PRO jest wyłączona z tego programu. 

Takie cuda tylko w Stacja Grawitacja!

Poniżej umieszczamy instrukcje w formie graficznej.

REGULAMIN PROGRAMU „SKACZ U NAS ROK ZA DARMO!”

  1. Program „Skacz u nas rok za darmo!” obowiązuje od dnia przystąpienia 365 dni! Przykładowo przystępujesz do programu 13 stycznia 2023 to zakończenie tej promocji dla ciebie przywidziane jest na 13 stycznia 2024 roku.
  2. Klient lub opiekun nieletniego przystępującego do programu wyraża zgodę na zrobienie zdjęcia pracownikiem recepcji do systemu rezerwacji w celu weryfikacji przypisanego konta uczestnika Programu.
  3. Klient obowiązkowo musi wypełnić oświadczenie w recepcji Parku bądź przez stronę internetową stacjagrawitacja.pl w zakładce „OŚWIADCZENIA”.
  4. Każdorazowy zakup przez klienta biletu z programu jest rejestrowany na jego koncie w systemie.
  5. Program rozpoczyna się w momencie zakupu przez klienta pierwszego wejścia dwugodzinnego i oświadczenia przystąpienia do Programu „Skacz u nas rok za darmo”.
  6. Program nie łaczy się z innymi promocjami, nie obowiązuje na wejścia na zajęcia zorganizowane przez samą firmę Stacja Grawitacja oraz zewnętrzne sekcje wspinaczkowe i akrobatyczne. Do udziału w zajęciach wymagane jest wykuienia karnetu na zajęcia lub jednorazowego wejścia na obiekt. PROGRAM nie obowiązuje na wejścia na ściankę wspinaczkową.
  7. Program „Skacz u nas rok za darmo” obowiązuje wyłącznie na korzystanie z obiektu – nie uwzględnia opłat dodatkowych takich jak: wykup i wypożyczenie sprzętu, a także wynajem trenera na lekcje indywidualne.
  8. W programie uwzględniane są tylko bilety dwugodzinne, które wykupuje klient, na przypisane mu konto. Klient zobowiązany jest każdorazowo podać imię oraz nazwisko pracownikowi recepcji w celu weryfikacji z kontem widniejącym w systemie.
  9. Program nie łączy się z żadnymi innymi promocjami, kartami systemów benefitowych oraz Kartą Dużej Rodziny.
  10. Biorąc udział w programie klient akceptuje regulamin promocji oraz regulamin korzystania z Obiektu Stacja Grawitacja.

0