Pytania i odpowiedzi

Do naszych parków zapraszamy już od 3 roku życia, jednocześnie informujemy iż między 3 a 6 rokiem życia, dziecko powinno zakupić bilet/wejściówkę ale podczas zabawy musi mu towarzyszyć prawny opiekun, który wchodzi za darmo!

Polecamy się zapoznać z naszym cennikiem, w nim znajdują się wszystkie aktualne promocje i ceny. Posiadamy w swojej ofercie BILETY RODZINNE, a także rabat dla posiadaczy KDR, czyli KARTA DUŻEJ RODZINY

Przypominamy, że zabawa u nas zaczyna się o każdej pełnej godzinie! Wyjątek stanowią bilety OPEN, z nimi możecie wchodzić o dowolnej godzinie. Nie mamy systemu „basenowego” z dopłatami za przekroczony czas zabawy.

Rezerwacja nie jest konieczna, natomiast jeżeli chcesz mieć pewność wejścia na daną godzinę – możesz jej dokonać. Pamiętaj, że robimy to tylko i wyłącznie przez zakładkę REZERWUJ

Najlepiej ubrać się w wygodny strój sportowy. Na Park Trampolin należy mieć skarpetki antypoślizgowe lub baletki gimnastyczne, a na Park Linowy należy zabrać sportowe obuwie na zmianę.

Z dzieckiem w wieku 3-6 lat opiekun musi być na trampolinach wyposażony w skarpetki antypoślizgowe. Koszt wejścia opiekuna to koszt zakupu skarpetek antypoślizgowych. Z dzieckiem w wieku 7-13 lat opiekun musi być na terenie obiektu, natomiast nie musi wchodzić na trampoliny. Dzieci powyżej 13 lat mogą przyjść same, tylko przy pierwszej wizycie muszą mieć zgodę od rodziców/opiekuna prawnego.

Nie, wejście do Parku Rozrywki oznacza możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji zgodnie z zakupionym biletem wstępu

Tak, przy pierwszej wizycie każda osoba korzystająca z Parku musi wypełnić oświadczenie. Jeżeli osoba jest niepełnoletnia, to takie oświadczenie wypełnia opiekun prawny. Oświadczenie można wypełnić zdalnie –>>KLIKNIJ W LINK<<– lub na miejscu na tablecie. Jeżeli masz powyżej 13 lat i masz wypełnione oświadczenie, możesz przyjść samodzielnie.

Proponujemy przybyć około 20 min przed rozpoczęciem pełnej godziny, aby mieć czas na przebranie się oraz zakup biletów. Czas liczony jest od pełnej godziny, tym samym spóźnienie nie powoduje wydłużenia czasu zabawy w naszym Parku.

Oczywiście, każda szatnia jest wyposażona w prysznice.

Jak najbardziej, w parku znajduje się Bistro, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Prosimy o spokój. Po przybyciu na miejsce należy udać się do recepcji. Rezerwacje są realizowane na podstawie imienia i nazwiska osoby zamawiającej.

Tak!

Tak! Posiadamy specjalne zaproszenia na eleganckim papierze, które są dostępne  w naszej recepcji, a także można je zakupić online (tylko w formie elektronicznej). Zaproszenia są w cenie wejść indywidualnych z dwumiesięczną datą ważności od momentu zakupu ? Idealne na prezent dla bliskiej osoby!