Urodziny

Przyjęcie Urodzinowe 2h

DO 6 OSÓB (+55ZŁ ZA DOD. OS.)
2h
400
Wejście na:

PARK TRAMPOLIN
TOR NINJA
PARK LINOWY
TOR PRZESZKÓD
HAPPY CLIMB
SALA IMPREZOWA

Przyjęcie Urodzinowe 3h

DO 6 OSÓB (+75ZŁ ZA DOD. OS.)
3h
600
Wejście na:

PARK TRAMPOLIN
TOR NINJA
TO PRZESZKÓD
PARK LINOWY
HAPPY CLIMB
SALA IMPREZOWA

W podstawowej wersji pakietu zapewniamy państwu:

  • salę urodzinową na cały czas trwania imprezy
  • godzinę opieki animatora dla całej grupy
  • przygotowanie sali tzn. talerzyki, kubeczki, widelczyki
  • wodę z owocami i miętą bez limitu
  • zaproszenia urodzinowe
– Pierwsze 10 minut zbiórka w salce, sprawdzenie obecności, podpisanie oświadczenia, na koniec odprawa. Po czym grupa udaje się do parku na 90/150 min w zależności od pakietu. W pierwszej godzinie zapewniamy animatora (kolejne 30, 60, 90 min można dokupić na recepcji do pakietu), po tym czasie grupa ma free time zabawy w parku. Po upływie 90/150 min grupa udaje się do salki na 20 min aby ochłonąć, rozdać prezenty, zdmuchnąć świeczki itp. Prosimy uszanować nasz harmonogram i pilnować ram czasowych.

Organizatorzy imprezy wypełniają oświadczenie zbiorcze tym samym biorą odpowiedzialność za wszystkich gości. W takiej sytuacji nie jest wymagane oświadczenie od każdego opiekuna.

Z organizacji urodzin można zrezygnować lub przenieść ją na inny termin na 7 dni przed imprezą. W przypadku późniejszej rezygnacji nie będzie zwrócona uiszczona zaliczka

Nie ma takiej możliwości.

Karta dużej rodziny nie zmniejsza kosztów imprezy urodzinowej. Karta upoważnia do 20 % rabatu na pojedyncze wejścia na park, przy zakupie na miejscu. W momencie płatności internetowej nie ma możliwości uzyskania rabatu.
Tak oczywiście jest to podstawowy warunek twojego bezpieczeństwa! Możesz je zakupić u nas na miejscu lub posiadać skarpetki z innego parku 🙂