Pytania i odpowiedzi

Rezerwacji można dokonać tylko i wyłącznie na naszej stronie internetowej. Jeżeli chcesz mieć pewność wejścia na daną godzinę należy dokonać rezerwacji poprzez stronę: REZERWUJ

Najlepiej ubrać się w wygodny strój sportowy. Na park trampolin należy mieć skarpetki antypoślizgowe zakupione w naszej recepcji, a na park linowy należy zabrać sportowe obuwie na zmianę.

Z dzieckiem w wieku 3-6 lat opiekun musi być na trampolinach. Koszt wejścia opiekuna to koszt zakupu skarpetek antypoślizgowych. Z dzieckiem w wieku 7-13 lat opiekun musi być na terenie obiektu, natomiast nie musi wchodzić na trampoliny. Dzieci powyżej 13 lat mogą przyjść same, tylko przy pierwszej wizycie muszą mieć zgodę od rodziców/opiekuna prawnego.

Nie, wejście do Parku Rozrywki oznacza możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji zgodnie z zakupionym biletem wstępu

Wejścia do Parku Rozrywki są zawsze o pełnych godzinach zegarowych

Tak, przy pierwszej wizycie każda osoba korzystająca z Parku musi wypełnić oświadczenie. Jeżeli osoba jest niepełnoletnia, to takie oświadczenie wypełnia opiekun prawny. Oświadczenie można wypełnić zdalnie –>>KLIKNIJ W LINK<<– lub na miejscu na tablecie. Jeżeli masz powyżej 13 lat i masz wypełnione oświadczenie, możesz przyjść samodzielnie.

Proponujemy przybyć około 20 min przed rozpoczęciem pełnej godziny, aby mieć czas na przebranie się oraz zakup biletów. Czas liczony jest od pełnej godziny, tym samym spóźnienie nie powoduje wydłużenia czasu zabawy w naszym parku.

Oczywiście, każda szatnia jest wyposażona w prysznice.

Jak najbardziej, w parku znajduje się Bistro, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Prosimy o spokój. Po przybyciu na miejsce należy udać się do recepcji. Rezerwacje są realizowane na podstawie imienia i nazwiska osoby zamawiającej.


Tak!
Karta Dużej Rodziny upoważnia do 20% zniżki na wejścia indywidualne. Taki bilet można kupić wyłącznie na miejscu. Promocja nie łączy się z innymi rabatami!

Tak! Posiadamy specjalne zaproszenia na eleganckim papierze, które są dostępne wyłącznie w naszej recepcji. Zaproszenia są w cenie wejść indywidualnych z dwumiesięczną datą ważności od momentu zakupu ? Idealne na prezent dla bliskiej osoby!