Najlepszy Park Trampolin na Śląsku!

3 lutego 2019

Docenieni na również na Śląsku! Park Trampolin Stacja Grawitacja Częstochowa

Park Trampolin, RozrywkiStacja Grawitacja Częstochowa sp. z o.o. to nowoczesny Park pełen atrakcji, które pozwalają #oderwaćsię od codzienności w najlepszy możliwy sposób! Co dokładnie kryje się pod tą nazwą? Park Trampolin – najbardziej rozchwytywana atrakcja naszego parku.
Strefa trampolin składa się z poduchy zeskokowej o powierzchni 54m², boiska do koszykówki zakończonego trampolinami, strefy wsadów, boiska do siatkówki, Toru przeszkód Ninja, „gladiatora”, trampoliny olimpijskiej oraz ogromnej strefy open jump.

Park Linowy – nowoczesny, całoroczny Park Linowy z dwupoziomowymi platformami. Aż 22 przeszkody, kilka poziomów trudności, niezliczona ilość dobrej zabawy. Park Linowy nada się idealnie jako sprawdzian aktywności fizycznej jak również doskonałą przeprawę dla osób szukających rozrywki oraz mocnych wrażeń!
Park Trampolin Park Linowy Ścianka Wspinaczkowa Happy Climb Park Rozrywki Organizacja Urodzin Urodziny Najlepszy Park Rozrywki Climb Rope Lines Trampoline Hangar Zabawa Najciekawsze miejsca w Warszawie Warsaw Imprezy Firmowe Czestochowa Częstochowa Silesia Śląsk
Ścianka Wspinaczkowa – to wyjątkowa atrakcja w naszym parku rozrywki! Stworzona z myślą o najmłodszych wspinaczach, również tych rozpoczynających dopiero swoją przygodę z tym sportem 🙂 15 kolorowych tematycznych dróg z autoasekuracją pozwala na szaleństwo i niesamowitą przygodę. Sprawdź naszą ofertę, przyjdź z rodziną i przyjaciółmi i przekonaj się o naszych możliwościach!
Tor Przeszkód Ninjato jeden z kluczowych elementów naszego Parku. Znajdziecie na nim blisko 20 przeszkód o różnym poziomie trudności! Idealne rozwiązanie zarówno dla najmłodszych wojowników, jak i tych starszych ? To doskonałe miejsce do sprawdzenia swoich umiejętności  jak również pole treningowe do ich nabycia!
park trampolin park linowy wspinaczka czestochowa częstochowa ferie zimowe winter camp ferie w częstochowie częstokocham silesia śląsk